• 2021/2022

Informujemy, że 7 uczniów Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni  z technikum (6) oraz szkoły branżowej (1) zakwalifikowało się do otrzymania stypendium, przyznanego w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne dla uczniów zdolnych – szkolnictwo zawodowe – rok szkolny 2021/2022”.

Uczniowie mogą liczyć na wsparcie w wysokości 500 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy.

Wsparcie finansowe będą mogli przeznaczyć m.in. na pomoce dydaktyczne, materiały edukacyjne, kursy czy obozy naukowe.

🔸 Agata Snopek (kl. III - technik ekonomista)

🔸 Ewelina Sitarz (kl. III - technik ekonomista)

🔸 Kinga Margańska (kl. IV - technik ekonomista)

🔸 Natalia Snopek (kl. IV - technik ekonomista)

🔸 Ewa Rzeszut (kl. IV - technik ekonomista)

🔸Barbara Guźda (kl. IV - technik żywienia i usług gastronomicznych)

Szkoła Branżowa I stopnia

🔸 Daniel Bąk (kl. II - monter sieci i instalacji sanitarnych)

2020/2021

Informujemy, że 21 uczniów Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni  z technikum (10) oraz szkoły branżowej (11) uzyskało stypendium. Uczniowie mogą liczyć na wsparcie w kwocie 4000 zł.

Nasi uczniowie są zdolnymi, młodymi ludźmi, którzy doceniają wartość edukacji. Lubią się uczyć, co przekłada się na osiągane wyniki. Ambitnie podejmują wyzwania i doskonalą umiejętności zawodowe. Uczestniczą w licznych konkursach oraz olimpiadach uzyskując wysokie lokaty.

Zdają sobie doskonale sprawę z tego, że tylko wysokie wyniki w nauce, doświadczenie i dodatkowe kwalifikacje zawodowe zdobyte w trakcie kursów, warsztatów, a także zagranicznych praktyk zawodowych będą decydowały o ich zatrudnieniu nie tylko na krajowym ale również na europejskim rynku pracy.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lista stypendystów

TECHNIKUM:
      Kl. II
      Gabriela Ofiara / technik ekonomista/
      Agata Snopek / technik ekonomista/
      Ewelina Sitarz / technik ekonomista/

Kl. III
      Barbara Guźda / technik żywienia i usług gastronomicznych
      Kinga Wilczyńska / technik żywienia i usług gastronomicznych/
      Kinga Margańska / technik ekonomista/
      Ewa Rzeszut / technik ekonomista/
      Natalia Snopek / technik ekonomista/

Kl. IV
      Natalia Preneta / technik ekonomista/
      Konrad Świątek / technik ekonomista/

SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA:
      Kl. II
      Natalia Gul /kucharz/
      Sylwia Jemioło /kucharz/
      Jarosław Lewicki /kucharz/
      Mateusz Róg /kucharz/
      Alicja Czachor /kucharz/

Kl. III
      Kacper Nowak /monter/
      Małgorzata Dziuba /kucharz/
      Sylwia Motyl /kucharz/
      Magdalena Dziuba /kucharz/
      Anna Bemebenek /kucharz/
      Dawid Iskra /monter/

2017/2018

W dniach 8-15 listopada br. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej powołanej Uchwałą Nr 356/7565/17 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 24 października 2017 r. mającej na celu przeprowadzenie oceny merytorycznej wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – rok szkolny 2017/2018.

Ocenie merytorycznej podlegały wyłącznie wnioski pozytywnie ocenione pod względem formalnym w liczbie 446 wniosków.

Członkowie Komisji Stypendialnej (Eksperci) oceniali przydzielone im wnioski zgodnie z zasadami przyznawania punktacji określonymi w Regulaminie pracy Komisji Stypendialnej stanowiącym załącznik do Regulaminu przyznawania stypendiów, zatwierdzonego Uchwałą Nr 308/6234/17 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 29 maja 2017 r.

W wyniku obrad Komisji sporządzono listę rankingową wniosków ułożonych według uzyskanej punktacji w kolejności malejącej.

Lista rankingowa została zatwierdzona Uchwałą Nr 369/7766/17 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie  z dnia 22 listopada 2017 r.

Zgodnie z § 3 ust. 2 Regulaminu przyznawania stypendiów w roku szkolnym 2017/2018 przyznano 385 stypendiów.

Oznacza to, że stypendium w kwocie 4 000,00 zł otrzymają:

Gabriela Augustyn
      Karolina Czachor
      Patrycja Gielarowska
      Patrycja Ofiara
      Karolina Olejarz
      Krzysztof Ptaś
      Agata Pyryt
      Katarzyna Róg
      Elżbieta Ślęzak
      Justyna Witas

Serdecznie gratulujemy!