Nawigacja

 Program Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół w Weryni

Termin: 24 września 2016 r. - sobota

 

8:00 - 10:00

 • rejestracja uczestników spotkania,  identyfikacja Koleżanek i Kolegów, spacer po parku, zwiedzanie obiektów gospodarstwa

 

10:30

 • uroczysta msza  św. koncelebrowana przez księży - uczniów i nauczycieli szkoły w Kaplicy Tyszkiewiczów w Weryni

 

12:00

 • uroczysty Apel Absolwentów na placu przed szkołą

 

od 13:00

 • obiad (wg roczników), zwiedzanie szkoły oraz wystawy, spotkanie z nauczycielami i wychowawcami

 

17:00

 • do białego rana - zabawa taneczna, koleżeńskie nocne rozmowy

 


Zjazd Absolwentów  Zespołu Szkół  w Weryni


Siedemdziesięciolecie powstania Gimnazjum Gospodarstwa Wiejskiego  w Weryni będzie okazją do największego w historii spotkania absolwentów, nauczycieli i pracowników uczących w szkole.
Jubileuszowy Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół w Weryni odbędzie się 24 września 2016 r. w sobotę. Rozpocznie się rejestracją uczestników i uroczystą mszą koncelebrowaną w kaplicy przez księży, którzy ukończyli lub uczyli w szkole. Na terenie szkoły odbędzie się  uroczysty Apel Absolwentów, obiad i spotkanie klasowe. Wieczorem  przewidziana jest zabawa taneczna. Planujemy również przygotowanie specjalnej publikacji jubileuszowej. Już dziś prosimy wszystkich, którzy uczyli się w Weryni, a także dawnych i obecnych nauczycieli, by zarezerwowali wrześniowy termin w swoich kalendarzach. Organizatorom zależy, by uczestników było jak najwięcej.  

 

Drodzy Absolwenci!  Przejrzyjcie stare albumy, odszukajcie innych potencjalnych uczestników spotkania, odnówcie zapomniane znajomości.
Zrobimy wszystko i jeszcze więcej, aby godnie przyjąć każdego Absolwenta, który identyfikuje się ze swoją szkołą. Wszyscy bez wyjątku jesteście dla nas ważni, bo każdy z Was tworząc historię ,,Technikum", zostawił w niej cząstkę swojego życia...

Stanisław Olszówka Dyrektor ZSA-E w Weryni


 

Kontakt

 • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
  Werynia 501
  36-100 Kolbuszowa

 • 17 227 14 41 lub
  17 227 13 32
  numery wewnętrzne:
  101 sekretariat
  103 dyrektor
  105 zastępca dyrektora
  107 pokój nauczycielski

Galeria