Nawigacja

O projekcie Regulamin Ogłoszenie

Projekt RPO

Autorzy: Z.Bogacz, B.Bryk


Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas 1-3 Technikum kształcący się w zawodach: technik ekonomista, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz uczniowie klas 1-2 Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcący się w zawodach:  kucharz i monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych mogą wziąć udział w działaniach projektowych w ramach projektu RPOPowiat kolbuszowski stawia na kształcenie zawodowe”.

Rekrutacja zostanie przeprowadzona do następujących działań projektowych:

 • 2 uczniów Technikum  kształcących się w zawodzie:  technik  ekonomista, którzy wezmą udział w następujących formach wsparcia:  j. angielski  30 h,  staż zawodowy, doradztwo zawodowe,  zajęcia na platformie e-learningowej.  
 • 8 uczniów Technikum  kształcących się w zawodzie:  technik  ekonomista, którzy wezmą udział w następujących formach wsparcia: j. angielski  30h, kurs księgowości 60 h, staż zawodowy, doradztwo zawodowe, zajęcia na platformie e-learningowej.
 • 15 uczniów Technikum  kształcących się w zawodzie:  technik żywienia  i usług gastronomicznych/ZSZ kształcących się w zawodzie: kucharz, którzy wezmą udział w następujących formach wsparcia: kurs cukiernika, staż zawodowy, kurs barmański z elementami sommeliera i baristy 40h,  doradztwo zawodowe, zajęcia na platformie e-learningowej.
 • 7 uczniów ZSZ  kształcących się w zawodzie:  monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, którzy wezmą udział w następujących formach wsparcia:  kurs prawa jazdy kat „T” 50 h, doradztwo zawodowe, staż zawodowy, zajęcia na platformie e-learningowej. 
 • 8 uczniów ZSZ  kształcący się w zawodzie:  monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, którzy wezmą udział w następujących form wsparcia: kurs spawania metodą MAG/TIG, doradztwo zawodowe, staż zawodowy, zajęcia na platformie e-learningowej.


Uczennice/uczniowie ubiegający się o uczestnictwo w projekcie w w/w formach wsparcia składają:

 1. Formularz rekrutacyjny ucznia/uczennicy
 2. Oświadczenie uczestnika projektu o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
 3. Oświadczenie wychowawcy
 4. Ankietę w biurze projektu (sekretariat szkoły) w terminie do dnia: 05.12.2016 r.
   

Dodatkowych informacji udzielają: p. Zbigniew Bogacz oraz p. Beata Bryk.

Informujemy jednocześnie, że udział w Projekcie jest bezpłatny, a wypłacone uczestnikom stypendium stażowe będzie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kontakt

 • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
  Werynia 501
  36-100 Kolbuszowa

 • 17 227 14 41 lub
  17 227 13 32
  numery wewnętrzne:
  101 sekretariat
  103 dyrektor
  105 zastępca dyrektora
  107 pokój nauczycielski

Galeria