• Nagłówek

      • Rok szkolny 2019/2020
         


         

        • Bogacz Zbigniew - dyrektor

        strona www     e-mail: zbigniew.bogacz@zswerynia.pl

        • Bryk Beata - wicedyrektor

        strona www     e-mail: beata.bryk@zswerynia.pl

        -------------------------------------------------------------------------------------------

        • Cesarz Witold - religia, wychowanie fizyczne

                 strona www     e-mail: witold.cesarz@zswerynia.pl

        • Banaś Marta - przedmioty zawodowe
          strona www     e-mail:marta.banas@zswerynia.pl
           
        • Bogdanowska-Olszówka Bernadeta - historia, wiedza o społeczeństwie

        strona www     e-mail: bernadeta.olszowka@zswerynia.pl

        • Biestek Agnieszka - przedmioty zawodowe gastronomiczne

        strona www     e-mail: agnieszka.biestek@zswerynia.pl

        • Cesarz Katarzyna - przedmioty zawodowe

        strona www     e-mail: katarzyna.cesarz@zswerynia.pl

        • Durak Bartłomiej - przedmioty zawodowe budowlane

        strona www     e-mail:bartlomiej.durak@zswerynia.pl

        • Fitał Anna - przedmioty zawodowe gastronomiczne

        strona www     anna.fital@zswerynia.pl

        • Godzisz Joanna - język angielski

        strona www     e-mail: joanna.godzisz@zswerynia.pl

        • Gul Kazimiera - chemia, matematyka

        strona www     e-mail: kazimiera.gul@zswerynia.pl

        • Kiwak Anna - jezyk polski, wiedza o kulturze, wychowanie do życia w rodzinie

        strona www     e-mail: anna.kiwak@zswerynia.pl

        • Krogulec Donata - wychowanie fizyczne

        strona www     e-mail: donata.krogulec@zswerynia.pl

        • Król Małgorzata - biologia, informatyka, przedmioty zawodowe

        strona www     e-mail: malgorzata.krol@zswerynia.pl

        • Krzysztofiński Bolesław - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty zawodowe

        strona www     e-mail: boleslaw.krzysztofinski@zswerynia.pl

        • Kuna Urszula - jezyk francuski

        strona www     e-mail: urszula.kuna@zswerynia.pl

        • Kwiecień Anna - jezyk niemiecki

        strona www     e-mail: anna.kwiecien@zswerynia.pl

        • Laube-Skowrońska Małgorzata - wychowanie fizyczne

        strona www     e-mail: malgorzata.laube-skowronska@zswerynia.pl

        • Majewska Wioletta - przedmioty zawodowe żywieniowe

        strona www     e-mail: wioletta.majewska@zswerynia.pl

        • Olszówka  Stanisław - przedmioty zawodowe

        strona www     e-mail: stanislaw.olszowka@zswerynia.pl

        • Oślizło Mieczysław - przedmioty zawodowe ekonomiczne

        strona www     e-mail: mieczyslaw.oslizlo@zswerynia.pl

        • Pogoda Iwona - pedagog

        strona www     e-mail: iwona.pogoda@zswerynia.pl

        • Pratko Paweł - religia

        strona www e-mail:pawel.pratko@zswerynia.pl

        • Rębisz Katarzyna - matematyka

        strona www     e-mail: katarzyna.rebisz@zswerynia.pl

        • Serafin Ewa - przedmioty zawodowe ekonomiczne

        strona www     e-mail: ewa.serafin@zswerynia.pl

        • Serafin Monika - przedmioty zawodowe żywieniowe

        strona www     e-mail: monika.serafin@zswerynia.pl

        • Serafin Paweł - przedmioty zawodowe ekonomiczne

        strona www     e-mail: pawel.serafin@zswerynia.pl

        • Sobowska-Rekut Bogusława - biblioteka

        strona www     e-mail: boguslawa.sobowska-rekut@zswerynia.pl

        • Stąpor Anna - jezyk angielski

        strona www     e-mail: anna.stapor@zswerynia.pl

        • Tęcza Anna - przedmioty zawodowe żywieniowe

        strona www     e-mail: anna.tecza@zswerynia.pl

        • Twardowska Bożena - geografia

        strona www     e-mail: bozena.twardowska@zswerynia.pl

        • Wachowska Katarzyna - jezyk polski, język angielski

        strona www     e-mail: katarzyna.wachowska@zswerynia.pl

        • Warunek Grzegorz - przedmioty zawodowe

        strona www     e-mail: grzegorz.warunek@zswerynia.pl

        • Wróbel Anna - przedmioty zawodowe żywieniowe

        strona www     e-mail: anna.wrobel@zswerynia.pl

        • Żywiec Andrzej - wychowanie fizyczne

        strona www     e-mail: andrzej.zywiec@zswerynia.pl

         

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
      • zswerynia@zswerynia.pl
      • boguslawa.sobowska-rekut@zswerynia.pl
      • 17 227 14 41 lub 17 227 13 32 numery wewnętrzne: 101 sekretariat 103 dyrektor 105 zastępca dyrektora 107 pokój nauczycielski
      • Werynia 501 36-100 Kolbuszowa
      • 814-14-04-726
      • Zbigniew Bogacz zbigniew.bogacz@zswerynia.pl
      • Beata Bryk beata.bryk@zswerynia.pl
      • Elżbieta Rozmus-Maciąg elzbieta.rozmus@zswerynia.pl
      • Nabywca: Powiat Kolbuszowski ul. 11-go Listopada 10 36-100 Kolbuszowa NIP 814-15-73-682 Odbiorca: Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni Werynia 501 36-100 Kolbuszowa
    • Logowanie