Tekstowa podstrona
WYKAZ UCZESTNIKÓW ZJAZDU ABSOLWENTÓW 24.09.2016
1949
1. Halat Konstanty
1952
1. Soja Franciszek
1954
1. Kubiś Jerzy + osoba
2. Opaliński Michał
1960
1. Skiba Stefan
2. Wiewióra Jan
3. Gorzelany Piotr
4. Zięba Zygmunt
1962
1. Ryło Jan + osoba
1963
1. Leśniak Wacław
2. Łuczak Marian
3. Skrzela Franciszek
4. Wilk Julian
5. Trawka (Warunek) Rozalia
6. Mytych (Wiewióra) Maria
7. Adamczyk (Wójcik) Janina
8. Biżek Józef
1964
1. Mazur (Ziółkowska) Elżbieta
2. Skura (Lubera) Józefa
1965
1. Leśniak Józef + osoba
2. Pituch Czesław + osoba
3. Pałka (Krawiec) Janina
4. Opaliński Stanisław
5. Ziółkowska (Krzak) Józefa
6. Bieleń Józef
7. Wilk Jan
8. Kopeć Ludwik + osoba
1966
1. Borowski Edward
2. Czarna (Krawiec) Zofia
3. Michałek Stanisław
4. Stąpor Jan
5. Szponar (Ryszkiewicz) Maria
6. Zardzewiały Antoni
7. Serkis (Szafran) Anna
8. Stęga Eugeniusz
9. Serafin Jan
10. Śnieżek Zygmunt
11. Stolarz Józefa
12. Tęczar (Kwiecień) Stanisława
1967
1. Stobierski Stanisław
2. Trojnacka (Ozimek) Weronika
1968
1. Duplak (Kornaga) Zofia
2. Frysztak Adam
3. Mazur Władysław
4. Wilk Władysław
5. Mazur Józefa (Kret)
6. Malinowska (Nowak) Józefa
7. Burdyk (Puk) Maria + osoba
8. Kosiorowski Bolesław
9. Ozga (Klecha) Teresa
10. Depa (Zuber) Władysława
11. Pruś Józef
12. Sudoł Tadeusz
13.Wilk (Michałek) Zofia
1969
1. Bigder Stanisław
2. Smolich (Miśkiewicz) Zofia
3. Kus Stanisław
4. Włodarczyk Stanisław
5. Mazur (Morlak) Teresa
6. Grobelny Edward
7. Pityńska (Kopyto) Maria
8. Sawka Michał
9. Panek (Śliwa) Stanisława
10. Szeliga Czesław
11. Skowroński Jan
1970
1. Biesiadecki Jerzy
2. Borowska (Gąsior) Balbina
3. Serafin Jerzy + osoba
4. Skóra Jan
5. Kwolek Zofia
6. Kwolek Jerzy
1971
1. Kus (Wyka) Władysława
2. Kluz Kazimierz
3. Stankowska-Maziarz Natalia
4. Batory Stefan
1972
1. Michalak (Gaweł) Helena
2. Rzeczuch (Róg) Janina
3. Strzępa Michał
4. Kochmańska (Homa) Helena
5. Stec Anna (Książek)
6. Pisarska Zofia (Bomba) + osoba
7. Filanowska Kazimiera
8. Zalasiński Ryszard
9. Gaweł (Jajko) Zofia
10. Cebula (Kosiorowska) Kazimiera
11. Gazda (Marut) Helena
1973
1. Zuber Stanisław
1974
1. Gorzelany Józef
2. Jurasz Janusz
3. Marek Tadeusz
4. Marut Ryszard
5. Bieleń (Sudoł) Józefa
6. Konefał Wacław
7. Wilamowicz (Preneta) Zofia
8. Bernaś (Kopeć) Helena
9. Matuła (Kata) Józefa + osoba
10. Hałys (Wianecka) Anna
11. Kopera (Gałda) Krystyna
1975
1. Hopek Marian
2. Nowak (Kazior) Anna + osoba
3. Garczyńska (Miazga) Helena
4. Kochmańska (Kud) Anna
5. Wierzoch Józef
6. Głaz (Chruściel) Józefa + osoba
7. Gniewek-Czekaj Anna
8. Żak (Chlebowska) Krystyna
9. Olszówka (Cichoń) Aniela x2
10. Blat Roman
1976
1. Smotryś (Puk) Elżbieta
2. Strzępa (Szlachetka) Maria
3. Zardzewiały Wacław
4. Brzuszek Stanisław
5. Starzec Władysław
6. Kielar Józef
7. Kochanek (Daniel) Zofia + osoba
8. Misiura Kazimierz
9. Wilk Emil
10. Tyczka Józef
11. Kuna (Zasowska) Michalina + osoba
12. Sidor (Cichoń) Danuta + osoba
13. Kseń (Boreńska) Agata
14. Trawka (Węglowska) Alicja
15. Warchoł (Słomiany) Grażyna
16. Marut (Kania) Lucyna
17. Puzio Piotr
18. Jacek (Dronka) Marta
19. Galek Eugeniusz
20. Kościółek Krystyna
21. Sudoł (Tylutka) Maria
1977
1. Galej (Bogdanowska) Jadwiga
2. Turek (Zuba) Teresa
3. Czachor Roman
4. Kaczmarczuk (Nowak) Grażyna
5. Kusik Andrzej
6. Stróż (Gołąbek) Mirosława
7. Pokrywa Eugeniusz
8. Kilian (Suchecka) Maria
9. Partyka Jan
10. Pruś Stanisław
11. Babula (Halat) Wiesława
12. Skrzypek (Kowal) Krystyna
13. Pytlak (Kardyś) Helena
14. Chmielowiec (Skóra) Kazimiera
15. Łatek (Chowaniec) Helena
16. Wachnicki Władysław
17. Łaba Krystyna
18. Grzywacz (Reguła) Maria
19. Kret Kazimierz
20. Lipiński Stanisław
1978
1. Zięba Eugeniusz
2. Lubach Cecylia
3. Babula Stanisław
4. Suszek (Reguła) Stanisława
1979
1. Puzio Barbara
2. Wojtak Wiesław
3. Michałek (Widz) Irena
4. Brózda-Bomba Teresa
5. Posłuszny (Drałus) Jadwiga
6. Bielenda (Chuchro) Zofia
7. Matuła Edward
1980
1. Jachyra Wiesław
2. Wójcik (Widz) Janina
1981
1. Partyka (Kaczor) Elżbieta
2. Marszał (Matuła) Anna
3. Nycz (Kasiak) Anna
4. Baran Andrzej
5. Kwaśnik Krystyna
6. Szypuła Roman
7. Kraska (Napora) Genowefa
1982
1. Kosiorowska (Dziuba) Małgorzata
2. ks. Gniewek Jan
3. Ruszkiewicz (Dziuba) Alicja
4. Haber (Seremet) Maria + osoba
5. Bieda (Ożóg) Maria
6. Wit Roman
7. Dybeł (Gorczyca) Maria + osoba
8. Właśniewska (Kwaśnik) Jadwiga
9. Krówka (Lenart) Alicja
10. Kardyś Antoni
11. Daniel (Kopeć) Teresa
12. Żuchowska (Sitko) Helena
13. Nizioł (Stępień) Danuta
14. Wawrzczyk (Kopeć) Bożena
15. Buława Ryszard + osoba
16. Żak Eugeniusz
17. Perlicka (Kuna) Grażyna
18. Rzepka Zbigniew
19. Białek (Konefał) Maria
20. Kurasińska (Ożóg) Anna
21. Szwed (Kobylarz) Bożena
22. Żywiec Andrzej
23. Majdańska (Kata) Renata
24. Rozmus Jakub
25. Bujak Krzysztof
1983
1. Jamróz Józef
1984
1. Barnaś Waldemar
2. Samojedny Stanisław
3. Kuna Bogusław
4. Niemiec (Szypuła) Maria
5. Zgłobicki Andrzej
1985
1. Gil (Tomczyk) Elżbieta
2. Trela Marek
3. Płaza Marek
4. Pieróg (Golba) Ewa
5. Rozmus (Wróbel) Maria
6. Markiewicz (Smalarz) Urszula
1986
1. Kozioł (Dziuba) Anna
2. Fornal Barbara
3. Jakubiec (Gawor) Barbara
4. Bieńkowska (Mścisz) Jadwiga
1991
1. Kata Ryszard
1993
1. Adamczyk (Wójcik) Janina
1994
1. Mróz (Cynar) Anna
2. Majewska (Matusiak) Wioletta
3. Król (Partyka) Małgorzata
4. Zielińska (Karkut) Ewa
5. Jadach (Gajda) Andżelika
6. Chłanda (Czółno) Małgorzata
7. Bielaszka (Bąba) Barbara
8. Letniowska (Sobolewska) Bożena
9. Gawrzoł (Kasak) Ksenia
10. Łuszcz (Halat) Zofia
11. Kubiś (Dziuba) Renata
12. Gniewek (Paraniak) Mariola
1995
1. Halat Janusz
1999
1. Bryk Maria
2. Wójcik Piotr
3. Bernaszuk (Mazur) Agnieszka
4. Reguła Grzegorz
5. Augustyn Jacek
6. Serafin Paweł
7. Kraska Wojciech
2001
1. Tylutki Paweł
2. Strzępa Halina
3. Cieśla (Galej) Jadwiga
2005
1. Szalony (Staniszewska) Joanna
2. Kiwak (Tasz) Maria